Plon 0-3 Bielany

Plon 0-3  Bielany

W miniony weekend sezon swój po wywalczonym awansie do okręgowej ligi juniorów starszych rozpoczęli również juniorzy Plonu, podejmujący u siebie zespół Bielan Wrocławskich. Meczem tym, nasi młodzi piłkarze zapłacili tzw. "frycowe", gdyż polegli ostatecznie 0-3, a porażki tym bardziej szkoda że rywal nie był w żadnym stopniu lepszy i mogliśmy szale tego spotkania spokojnie przechylić na naszą stronę. W drużynie tej zaszło jednak po sezonie bardzo dużo zmian, odeszła cała defensywa łącznie z bramkarzem, gdyż wiekowo nie łapali się już do futbolu juniorskiego i w formacji tej było przez całe spotkanie widać sporo nerwowości. Atak niestety też nie spełnił swojej roli, nie zdobywając żadnego gola, ale zdajemy sobie sprawę że to był pierwszy mecz w okręgówce, zawodnicy mieli prawo czuć zdenerwowanie i tremę, rozumiemy to i liczymy na przełamanie w kolejnym meczu, a ten czeka nas już w środę o 11 w Żmigrodzie.

Plon Gądkowice 0-3 Bielany Wrocławskie